Teklif Formu

* Yalnızca pdf, doc, docx, xls ve xlsx uzantılar.
* Varsa projenizi ekleyebilirsiniz.

Servis, hizmet ve çözümlerimiz

VRV Merkezi Sistemler

VRV (VRF) klima sistemleri homojen hava dağılımı ve her iç ünitenin bağımsız kontrol kolaylığını sunar.

Klima Bakır Borulama

Bakır borular ısı transferini çok hızlı bir şekilde yapar. Transfer hızlı olduğu için elektrikten tasarruf sağlar. Üstelik klimanın uzun süre sağlıklı bir şekilde işlevsel çalışmasını sağladığı gibi teknik problemleri minimuma seviyeye düşürür. Böylece bakım ve onarım maliyetlerinde masraflarınızı azaltarak bütçe dostu rol üstlenir.

Bakım

Daikin marka duvar tipi , inverter , salon ve endüstriyel tip klima ve iklimlendirme sistemlerinin arıza bakım, gaz dolumu, elektronik aksam, Daikin klima kumandası temini ve filtre temizlik hizmetlerini vermekteyiz. Ayrıca her marka model klima servis , montaj ve taşıma hizmeti vermekteyiz.

Kurulum - Montaj

Daikin markalı cihazların montaj ve taşıma hizmetlerini sunmakta olan firmamız ; Cihazınıza hiç bir zarar vermeden başka bir odaya ya da başka bir adresteki yeni yerine özenle taşımakta ve montajı gerçekleştirmektedir.

Arıza - Onarım

Alanında uzman, yetkin servis personelimiz Daikin marka cihazlarınızın her türlü arızası için hizmetinizdedir.

Bireysel Klimalar

Çok çeşitli kapasite seçenekleri, farklı tasarım ve renk alternatifleri ile ihtiyaç duyulan klima çözümünün esnek şekilde karşılanmasını sağlar. Estetik duvar tiplerinden, zemin seviyesine yakın monte edilen döşeme tiplerine veya tek yöne üflemeli kasetli tavan tiplerine kadar hemen her türlü iç tasarım ile uyum sağlayacak çok sayıda seçenek bulunmaktadır.

Ticari Klimalar

Ticari tip split klimalar küçük ve büyük kapasite seçenekleri ile kompakt yapılarına rağmen ortaya koyduğu güçlü performansı, sağladıkları kolay montaj imkanı, mükemmel klima deneyimini garanti eder. Farklı kapasite ve tasarım çeşitleri ile klima ortam uyumunu en iyi şekilde yakalar. Kompresör ve fan gibi mümkün olan tüm ekipmanlarda kullanılan inverter sistemler cihazlarımızın endüstrinin en sessiz ve yüksek enerji performans katsayısına sahip cihazları arasında yer almasını sağlar.

Havalandırma Çözümleri

Klima Sistemleri sürdürülebilir gelecek için geliştirilen çevreye duyarlı ürün gamı ile en zorlu konut, ofis, otel ve endüstriyel uygulamalarda bile konfor yükselten, enerji verimli ısıtma, soğutma ve havalandırma çözümleri sunuyoruz.

Yukarı